Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK VE GÜVENLİK İLKELERİ
 
Her Okula Lazım satış sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. 
 
Bilgi Güvenliği 
 
Kullanıcılara ait kişisel bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi Her Okula Lazım personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.
 
Her Okula Lazım kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 
Bilgi Paylaşımı 
 
Her Okula Lazım; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
 
Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler Her Okula Lazım tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.
 
Güvenli Alışveriş Garantisi 
 
Her Okula Lazım kredi kartı, banka havalesi ya da PTT Posta Çeki ile yapıldığından son derece güvenlidir.
Yükleniyor...