Garanti ve İade

Her Okula Lazım için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

 

Normal şartlarda, Her Okula Lazım'dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka havalesi veya posta çeki havalesi onayının sağlıklı olarak alınması halinde sipariş tarihini takip eden en geç 5 iş günü içerisinde anlaşmalı kargoya teslim edilir ve uzaklığa göre 2-5 gün içinde müşretiye ulaştırılır.

 

 

Sipariş teslimleri

 

Verilen siparişler en geç 5 iş günü  içerisinde kargo firmasına teslim edilir.

 

Gün içinde 15:00'ten sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

 

 

Teslimat ve Kargo Ücretleri

 

Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında görülebilir.

 

 

Yurtdışı teslimatları

 

Her Okula Lazım, yurtdışı teslimat yapmamaktadır. 

 

 

Siparişiniz elinize ulaşmadıysa...

 

Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkilisine e-posta göndermeniz veya telefon açmanız yeterli olacaktır. En hızlı şekilde durumunuz değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kurulacaktır.

İADE

Ürünlerimizin çoğu kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Özel ölçü, özel bilgi, özel tasarım vb. bulunan ürünler cayma hakkı kapsamında değildir. Folyo malzemeli ürünler kısa süre içinde deforme olduğundan bekletmeye uygun olmayan ürünlerdir. Bu nedenle folyo baskılı ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Lütfen bu durumları göz önünde bulundurunuz.

 

Yukarı Git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4